My rusové jsme do TH stejně šílení jako vy!

22. června 2007 v 22:47 | Simča § Peta :-D |  * Tokio Hotel
Jenom pro Billa (17), Toma (17), Gustava (18) a Georga (20) ujela Ania (13) 1500km napříč Ruska! V Yamu! vypráví, co spolu se svými rodiči a svým bratrem Dima prožila.
"Je 03.30 a můj budík zvoní. Ale přesto jsem v noci z nervozity sotva spala! Teď musí všechno jít dost rychle. Hned letím z mého rodného města Moskvy s mojí rodinou do St. Petersburgu, za Tokio Hotel! Včera večer jsem ještě viděla jejich vystoupení v Muz TV - 2.června je zažiju živě! V 06.15 naše letadlo startovalo. Vlastně jsme chtěli letět o něco později, ale už nebyly letenky. Taky všechny vlaky byly obsazené - protože tolik fanoušků jelo za Tokio Hotel. My rusové jsme přesně tak šílení z TH jako vy!
Po necelé hodině a půl letu letu jsme konečně dorazili do St. Petersburgu. V ledovém paláci jsme si později vyzvedli vstupenky. Stály 600 rublů (asi 17euro) a řadí se k nejhorší kategorii. Seděli jsme pod střechou haly. Je to jedno: hlavní věc, že uvidíme Tokio Hotel!
V hale byli fanoušci pořád nedočkavější, protože se skupina opozdila. Spolu s mou matkou Tabií (47), která je taky velká fanynka, a všemi ostatními v hale jsem volala "Tokio Hotel, Tokio Hotel". Pak to konečně začíná: První akordy "Über's Ende der Welt" dunící z boxů. Z nadšení jsme křičeli!
Po songu nás Bill pozdravil rusky . Zavolal "kak dela?" (Jak se máte?) a později řekl ještě "privet" (ahoj). Všichni hlasitě jásali. Jenom můj otec Juri(46) a můj bratr Dima (21) si drželi uši. Ha, ha...
Při "Spring nicht" foukalo hodně fanoušků do vzduchu mýdlové bubliny - na to jsme se domluvili na internetu. Opravdu krásný pohled" Všichni jsou šťastní, že tahle akce tak dobře fungovala! Pak TH hráli ještě songy z obou alb "Schrei" a "Zimmer 483". Moje máma a já jsme zpívaly všechny písně s nimi, protože jsme se učily němčinu speciálně pro Tokio Hotel.
Po pořesně 90 minutách je koncert pryč a Bill řekl "spasiba" (děkuji). Hodně návštěvníků zůstalo v hale a chtělo další přídavky! My jsme ale běželi k východu z jeviště, protože jsme doufali, že tam TH uvidíme. Bohužel neúspěšně!
Další den jsme před odletem uajeli ke "Grand Emeral Hotel", kde TH přenocovali. Měli jsme štěstí: Bill a Tom vycházeli ven - perfektní loučení! Teď se těším na můj další TH koncert - 27.září v Moskvě!
zdroj: www.supermusic.sk
Mimochodem já bych taky ráda na koncík TH ,ale 1500 km ..to opravdu nejde..alespon pro moje rodiče-což o to já bych jela hned,ale sami víte :-/ v takový moskvě máte datum dalšího koncertu a u nás?! U nás víet tak akorád prd tak jako kolegině z Německa:-(
Festáky který byly slibovaný nejsou ..Tak co mám(e) dělat
Tot muj názor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 25. června 2007 v 17:15 | Reagovat

Ahojky! Odstartovala jsem soutěž o nej blog, tak si sháněj hlasy.. Jsi ve druhé skupině! Tak pá

2 Niky Niky | E-mail | Web | 4. července 2007 v 14:47 | Reagovat

Tak to je mazeeec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama