Leden 2008

Tokio Hotel vs. La Quinta Estacion

31. ledna 2008 v 13:12 | Petra xD |  * Tokio Hotel
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
________________________________________________________
Tokio Hotel jsou z podia a fanynky jsou stále v extázi. Jsou tam fanynky, které křičí, zatímco Bill a ostatní jsou již svojí ochrankou eskortováni skrz zónu pro média do jejich místnosti. Bill, velmi hubený a vysoký, všechny přitahuje. Má extrémně mimořádný vzhled: jeho vlasy, make-up a oblečení připomínají hardcore Rock, ale vypadá jako křehký kluk, jemný, rozumný.
Když na Los Principales odešli z podia, tak stále velká část audience křičela jejich jméno, i když stále vystupovali i jiní interpreti. Když se mluví o fenoménu, je to jasné. Podle počtu prodeje CD Scream, které se ve Španělsku stalo zlatem. Více než 40 000 kopií se prodalo. Počítá se ale s tím, že valná většina byla spíše stažena z internetu, kdyby tomu tak nebylo, bylo by to ještě větší číslo. Ale u Tokio Hotel je to něco, co nemá co dočinění s čísly, ale pocity. Je jasné, že horečka, kterou tihle čtyři němci přivedli je velmi lokalizovaná. Ale je to fenomén.
Bill Kaulitz pózuje: má schopnost upoutat a ve stejnou chvíli provokovat. Do naše e-mailu chodí zprávy od lidí, kteří je uznávají nebo kritizují. Každý má názor na Tokio Hotel: Je to fenomén. Zdá se nám to tak, že muzika dlouho neměla takový impulz až do Tokio Hotel. Proto jsme součástí tohohle fenoménu, vyzpovídali jsme ty čtyři osoby a začali s nimi sbírat možné věci a mínění jejich textů. Všechno, co fascinuje na takovém Monsoonu.
V.I.P. Zone (čtenáři posílají svoje názory,...)
"Myslím, že je nechutné, co jste řekli o Tokio Hotel a jejich vystoupení na Los Premios Principales. Je to odporné, když napíšete, že Bill vypadá jako když strčil prsty do zásuvky. Zapomněli jste navíc zmínit, že měli playback, protože byl Bill nemocen. A na obálku jste nedali je, ale Natalii, z Quinta Estacion, která lhala, když řekla, že na gala večeru jsme na ni pokřikovali. A taky bych se chtěla omluvit fanouškům Nelly Furtado, za to, co jsme provedli, když vyhrála svoji cenu"
"Stále máme u sebe tu reportáž, kterou jste udělali o Tokio Hotel v čísle 33. Co nás rozesmálo byla ignorace toho, kdo to psal, protože naprosto směšně kritizoval kapelu: Bill je hlupáček s texty teenagera. Bill byl teenager - teď je mu 18 - a se dvěma koulema (těma pod kalhotama), který klidně může snést takovéhle vaše pitomé pomluvy a kritiky, nezměnil se a dokázal, aby se do něj miliony holek zamilovaly."
"V čísle 3 se objevilo něco, co se mi opravdu nelíbilo. Mluvím o článku s Billem. Psalo se tam "Když se někdo zahazuje s Billem a navíc líbí se mu jak vypadá, tak je zaprvé idiot a zadruhé má velmi špatný vkus". Musím vás bohužel informovat, že někteří Tokio Hotel fans se nezajímají jen o image. Nezajímám se o jeho image, gothic není nic pro mě. Dělá to snad ze mě idiota?"


NRJ wallpapers

31. ledna 2008 v 13:05 | Petra xD |  * Tokio Hotel
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

TH budou na "Goldene Kamera"

31. ledna 2008 v 13:04 | Petra xD |  * Tokio Hotel
Ječící alarm na "Goldene Kamera": Také kapela "Tokio Hotel" obdrží 6.února cenu. A se čtyřmi kluky z Magdeburku bude s jistotou cestovat také hodně mladých fanynek do Berlína.
Sotva přijeli kluci z prázdnin, už přijímají zase ocenění! 6.února bude teenie kapela na "Goldene Kamera", které je propůjčené časopisu "Hörzu".
Magdeburská kapela - 18letá dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - vítězoví v kategorii "Musik National". Před hosty v Ullsteinhalle Axel Springer AG v Kreuzbergu budou také vystupovat.
Úspěch teenie rockerů je skutečně úžasný: Tokio Hotel jsou také v zahraničí oslavováni jako hrdinové. Právě byli v Cannes vyznamenáni jako nejlepší mezinárodní kapela hudební cenou rádiové stanice NRJ.
Od roku 2003 existují "Tokio Hotel", předtím se čtyři kluci jmenovali ještě "Devilish". Jejich debutový singl "Durch den Monsun" přestihl v roce 2005 všechna očekávání a skočil do hitparád. Tokio Hotel obdrželi zato "Bambi" v kategorii "Pop national" stejně tak jako hudební cenu "Comet" a "Eins Live Krone" jako nejlepší nováček.
V roce 2006 získali první Echo a World Music Award (nejúspěšnější německá kapela). V 2007 obdrželi své druhé Echo - vedle mnoho dalších ocenění. Na "Goldenen Kamera" budou vedle jiných, jako jsou Kylie Minogue a Robert de Niro

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Takže natáčet se to bude 6.února v Berlíně a 8.února to bude na ZDF od 21.15

Nizza - letiště

31. ledna 2008 v 13:03 | Petra XD |  * Tokio Hotel
ParisAirportJan2720081.jpg image by EEEvule ParisAirportJan2720082.jpg image by EEEvule
ParisAirportJan272008.jpg image by EEEvule

Velký US - fancheck

30. ledna 2008 v 16:45 | Petra xD |  * Tokio Hotel

V únoru mají Tokio Hotel svoje první koncerty v USA! Jaké tam mají šance? Bravo startovalo bleskovou anketu a na místě se ptalo mladistvých…
Teď to bude vážné: V únoru makají Tokio Hotel na USA, aby dobyli zemi. Ale jak si tam Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) povedou? Zpravodaj Brava Andreas Renner to testoval na slaveném hollywoodském bulváru v Los Angeles s postery TH a iPodem, na kterém měl anglické hity TH: I když nikdo o kapele neslyšel, promítají se TH extrémně dobře. Vzhled a zvuk přesvědčil! 15.března budou hrát kluci svůj prví koncert v Hollywoodu. Potom následuje Anaheim a New York (Anaheim je zrušen). Dříve dokonce dva koncerty v Kanadě. Šílené: Show v New Yorku a Kanadě byly během pár minut VYPRODANÉ! "Telefony se nezastavily", konstatuje manažerka koncertu Barbara Skydell. Proto vyžádala americká nahrávací společnost, že kapela musí přijet dříve! Tokio Hotel odmítli! "Naše vystoupení na "Goldenen Kamera" 6.2. v Berlíně jsme nechtěli v žádném případě odříct", říká Tom jasně. "Všichni fanoušci jsou smutní, že nemůžeme být na Echu, uvidí nás potom aspoň v TV…"
Layla (17) a Rebecca (17)
"Wow, zní superně. Vůbec ne německy, ale spíše americky. S touto hudbou budou mít u nás určitě velký úspěch."
Aubrey (17)
"Tyhle songy rockují. Zní docela cool. Ale také nic obrovského. To je školní kapela?"
Clair (15) a Sarah (15)
"Vypadají skutečně cool. Především tenhle Bill. Je opravdu sladký. Když tady kluci zahrají koncert, uvidíme je živě…"
Maya (17) a Zoe (17)
"Nevypadají špatně, obzvlášť tenhle Bill. Ale do mdlob bychom z nich neupadli. Ta hudba taky není naše věc - víc se nám líbí Jonas Brothers.
Alex (14) a Kim (14)
"Jejich song "Scream" zní docela dobře. Ale účesy obou bratrů jsou už něco jiného. Kdybychom tak přišli do školy, měli bychom zlost na krku."
Jenn (17) a Arianna (17)
"Tenhle Bill je skutečně totálně zostřený. Máš jeho telefonní číslo? Neměli bychom nic proti, když by nám zahrál jeho songy na nějakém intimním soukromém koncertu…"
Moje keci :D :Jako ty koncerty co tam maj jim nestačí?! Najednou div by se kvůli nim nepozabííjely!

Co s nimi bylo na červenym koberci?!

30. ledna 2008 v 16:41 | Petra xD |  * Tokio Hotel
Takže, jak jste viděli již u jedné fotky, tak...Tom byl na červeném koberci takový divný a neví se proč. Bohužel na tohle odpovědět neumím. Ale!
Je tu pomluva o tom, proč byl Georg nejspíš smutný. Není to jisté, takže...jsou to jenom spekulace! Ale Georg byl taky na červeném koberci smutný. Povídá se, že mu pár dní před NRJ umřela babička! :-(
Nic z toho není potvrzené! Takže opravdu nedělejte závěry!


Bill na hotelu v Izraeli

29. ledna 2008 v 8:31 | Petra :D :D: D |  * Tokio Hotel

Co napsaly novinky.cz zase o TH :D

28. ledna 2008 v 10:46 | Petra :P |  * Tokio Hotel
Cenu za nejlepší skupinu přisoudili diváci MTV jedné z nejpopulárnějších rockových kapel současnosti Linkin Park. Kalifornští "raprockeři" porazili i domácí naději, miláčky -náctiletého publika z chlapecké rockové kapely Tokio Hotel, kteří si však odnesli cenu za nejlepší webové stránky. Za to sklidily německé hvězdy bouřlivý aplaus a jejich zjihlý zpěvák Bill Kaulitz, jehož ikonicky známá tvář dohlíží z plakátů na statisíce dívčích postelí, při děkovačce stěží hledal slova.

I miss you Bill

28. ledna 2008 v 10:33 | Petra :P |  * Bill Kaulitz

NRJ Music awards-Vyhlašování výsledků+děkování

28. ledna 2008 v 10:30 | Petra xD |  * Tokio Hotel
Ta ženská-jestly to je ženská vypadá jak šlapka (sorry :D)..Jinak nesnesla bych sedět za Billem-ty jo by mě sraly ty jeho vlasy..Bych popadla strojek a už by to lítalo xD - v lepšim připadě bych si vzala nůžky :D Takže Bille opovaž se někdy takhle sedět přede mnouNowe Avatary (: TH

28. ledna 2008 v 10:22 | Petra :P |  * Tokio Hotel


Ten poslední ty jo ..Nestíhám polykat sliny :P


New Bills Blends

28. ledna 2008 v 10:18 | Petra xD |  * Bill Kaulitz

Moving Avs :) by Imkee (TH)

28. ledna 2008 v 10:18 | Petra xD |  * Tokio HotelEcho 2008 - Vote!

28. ledna 2008 v 10:14 | Petra xD |  * LaFee
LaFee je nominovaná v kategorii "Nejlepší národní video".
Hlasovat můžete TADY!

Mitternacht Animace

28. ledna 2008 v 10:13 | Petra :D |  * LaFee
Lafee 1.gifLafee 2.gifLafee 3.gifLafee 4.gifLafee 5.gifLafee.gif