Duben 2008

Geo

30. dubna 2008 v 16:29 | w |  * Georg Listing
Gustave,já letím :):):)

Ksichtík:)

30. dubna 2008 v 16:28 | Wlastí.. |  * Tom Kaulitz
:):):)no tak z toho Tommyho ksichtíku nemůžu :):)

Georgovo auto

30. dubna 2008 v 16:27 | Wastí.. |  * Georg Listing
Image Hosted by ImageShack.us oooo Audi!!!:)

Gustavovo tattoo

30. dubna 2008 v 16:25 | Wastí.. |  * Gustav Schäfer
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________________
Již nějakou dobu se fanoušci Tok Hotel ptají a jsou zmateni: Má bubeník Gustav tetování nebo ne?
Nyní je to venku: Má jedno! A rovnou dvě! Exkluzivně v Bravu, Gustav ukazuje svoje velké tetování na zádech a malé na ruce. A teď? Ten, který vždy tvrdil v interview, že by si nikdy nedal tetování?!
"Tajně jsem o tom přemýšlel," uznává, "ale čekal jsem na perfektní obrázek. Nejdřív jsem chtěl dva ptáky na má ramena, s věnci a meči v jejich zobáku. Ale jaký mini meč by to musel být?" směje se bubeník. Potom to nakonec přišlo: "Potkal jsem toho opravdu dobrého tatéra a řekl mu o mém problému s ptáky a meči. Potom mi poslal nějaké nákresy." 19letý kluk si je dost zalíbil. A ještě před zkoušením na 1000 Hotels European Tour běžel do tetovacího studia, aby si je udělal! "Bylo to opravdu spontánní, dva lidi z týmu šli se mnou. Nejdřív jsem to ostatním vůbec neřekl," usmívá se. Sedm hodin trvalo jeho první tetování: čtyři hodiny na linky, tři hodiny na vybarvení a i po tom: "To ještě není naprosto připravené." Hvězdné tetování na jeho ruce šlo rychleji. "To trvalo jenom dva a půl hodiny," říká Gustav.
Bolelo to? "Oh ano, bylo to opravdu bolestivé! To na zádech bylo hodně bolestivé" uznává Gustav. "Museli jsme dělat přestávky. Abych snesl bolest, tak jsem si většinu času kousal triko." Ale trpění přešlo. Na Gustavových zádech nyní můžete vidět dvě křídla, meč a věnec.
A co na to chce říct?
"Křídla znamenají svobodu. Meč značí všechny špatné věci, které se mi staly - nebo možná ještě v budoucnu stanou. Věnec zastává všechny dobré věci a pozitivní podmínky: štěstí s kapelou a rodinou například," vysvětluje Gustav. Ze všech lidí jeho rodina byla ta, která si musela zvykat na "zkrášlení těla": "Moji rodiče byli vždycky proti tetováním. Proto jsem jim nic neřekl, když jsem si dával dělat hvězdu na ruku. Ale teď se jim to líbí."
A co říkají ostatní z Tokio Hotel?
"Opravdu se jim to líbí. Bill si takovou bolestí sám prošel. Okamžitě se na to dost dobře podíval. Jenom Tom mě varoval: "Chlape, víš, že to nikdy nejde dolů?!" Ani tohle ale nešokovalo bubeníka - naopak: zalíbilo se mu to a chce více tetování: "Rozhodně si dám další, ale co, to neřeknu." Nyní se Gustav připravuje na výlet do USA. Bill se uzdravil dobře z operace svých hlasivek: "Během hlasové rehabilitace zpívá znova svoje vlastní písně - a bude doprovázen kytarou od Toma," říká kapely manažer David Jost. Jak to tak vypadá, tak kapela bude v letadle na cestě do USA už 1.května.

Moc se omlouvám :-x

27. dubna 2008 v 10:10 * about me
Ano ano ..zase se moc omlouvám ..ale tak to už by jste snad měly chápat že je konec měsíce a tak mám ten pomalej net :D ( ach ten T-MObile) je budu žalovat , že kvůli jejich netu mám ted málou návštěvnost (nic nepřidávám tak nebude návštěvnost :( )
Když si to tak vezmete tak kolem TH se ted nic neděje ...Ale hned jak budou zase v USA počátkem května (?!) tak budu dávat vědět :D
Ani si ty blbý mp3 nemůžu stahovat ptž se mi prostě nestáhnout a když už něco joo tak to trvá milion let :/ ..Nevím proč mě to najednoupustilo na blog.cz ale tak sem ráda že vám můžu dát vědět :-*
Venku je tak nádherně (alespon v UL) myslím ..že bych mohla tajně aspon na zahradu :D To je fakt hrozný bejt doma koukat jen na tv apod. už s eblíží konec šk. roku a já si ležim doma pro nic :/ ..No
Když tady tak sedfím a koukám ven skr hoodně prosklený balkon tak vidim starou vodárnu xD , Labe (od hladiny se odráží sluneční paprsky) a Debbinka se tu vyhřívá :D -hezký pohled ..Tak končím ..
Jooo koukala jsem na T-Music a docela dooost sem čučela :D jako jak to může vyhrát Éwa Farna :D ..nechápu ..jsou tam daleko lepší třeba Cinem Bizarre nebo Panik ....Dobře tak taky Madonna a Justin T. ..
Ale ted už fakt končim ..hned jak budu moc tak něco přidám na blog
P.S: snad jste aspon trochu porozuměly tomuhle článku :D:)

Backstage

23. dubna 2008 v 8:39 | Petra xD |  * Tokio HotelPhoto TH (2005)

23. dubna 2008 v 8:26 | Petra xD |  * Tokio Hotel

Wir schliessen uns ein-DreamUp version

23. dubna 2008 v 8:25 | Petra xD |  * Tokio Hotel
1-33.jpg
2-32.jpg image by ichliebebill25 3-37.jpg image by ichliebebill25
Už nevědi co by měly vydávat dřív :D

Tom fotí Billa :D

23. dubna 2008 v 8:22 | Petra xD |  * Twins
Podívejte se na ten display toho fotáku xD

Info o TH táboře !!

23. dubna 2008 v 8:19 | Petra :D |  * Tokio Hotel
Tak a tu máte presné info o TH-lete:
Dátum: 21.7.2008 do 26.7.2008
Cena: 2200,-
V cene je zahrnuté:
-strava (raňajky a večera)
-ubytovanie (5nocí)
-poistenie
-cesty električou, zubačkou a vlakom
-iné
Miesto: kemp Tatranská Štrba (Tatranský Lieskovec)
Program: túry do Vysokých Tatier (Hrebienok, Vodopád Skok...), kúpalisko (Svit), fans akcie...atď
POZOR!!!

LaFee napsala new písničku

23. dubna 2008 v 8:06 * LaFee
Redakce časopisu BRAVO nedávno dostala od německé televize zprávu ,že LaFee napsala novou písničku.Pro fanoušky neznámou.Písnička se jmenuje "Ich Falle".Zpěvačka říká že písnička vznikla celkem náhodou...přesto se stane novým hitem!
Ich falle:
"Ich hasse lugen,
Ich will fligen,
mit dir!
Jetzt du sagt mir "Du bist dumm",
und ich falle,
Ich falle auf den rucke,
Ich sehe dich nicht!
Warum!?
Ach ja! Ich bin dumm!"
CZ:
Padám:
"Nesnáším lež,
Chci létat,
S tebou!
Ted' jsi mi řekl"Jsi hloupá"
A já padám,
Padám na záda,
Nevidím tě!
Proč!?
Ach ano! Jsem hloupá!"

Věříte mi, že nemám vůbec náladu ??

23. dubna 2008 v 8:03 | Petra :/ |  * about me
Nevěříte !
Ach vy kacíři ! :D
Jelikož mám pásový opar tak jsem odma ..Už třetí den jen jim,piju,nudím se,koukám do PC a na TV :D ..Fakt já už potřebuju do školy ..ikdyž mám být doma AŽ do pondělí tak v pátek do tý školy musim skočit ptž si musim napsat písemku z estetiky ..Ještě že dneska s mamkou jedem na "nákup" je mi uplně fuk co nakoupíme .Hlavně že uvidim nějaký jiný lidi .D a je mi jedno jestly tam někoho nakazim :/ :D xD

TH do ČR (by Nika)

23. dubna 2008 v 7:47 | Petra xD |  * Tokio Hotel
HyperLink

Cute ale opravdu cute wall Billa

23. dubna 2008 v 7:45 | Petra xD |  * Bill Kaulitz
šup s nim do PC

Ťu Ťu ... xD

23. dubna 2008 v 7:43 | Petra xD |  * Bill Kaulitz
(336x280, 982Kb)

Svět je velký, ale ne dost kap.8

22. dubna 2008 v 12:11 | Ivon xD |  * FF
Co na mě civí ?
,,Naty"?
Billovu odplatu schytal můj kotník
Ježiš to na mě budou civět až do večera? Začíná mě po pěti minutách nudit ten upřený pohled sedmi párů očí (to podivné ticho co se rozhostilo kolem našeho stolu, totiž už stihlo upoutat i pozornost číšníka, který se nedůvěryhodně snaží předstírat, že ho zaujal svícen na zdi hned vedle našeho stolu). Zakoulím tedy na Monču výmluvně očima a ta okamžitě pochopí a odvede pozornost všech jinam. Tedy…skoro všech. Bill kouká upřeně na čokoládu, která se stále válí opuštěná uprostřed stolu a pak zvedne pohled ke mně a na očích je poznat, že pochopil…
,,Naty?" kopne do mě Bill pod stolem.,,Co?" ani se na něj neotočím a raději upřeně pozoruji mumraj před hotelem, kde se právě objevil zbytek naší výpravy v čele s učitelkou, která vypadá jakoby se přes ni přehnalo tornádo. Bill se trošku zvedne a nakloní se přes stůl, co nejblíže ke mě, což zákonitě opět přiláká pohledy ostatních. ,,Potřebujete něco?" povytáhnu obočí a oni se okamžitě otočí na druhou stranu. ,, Tak mi vám necháme soukromí hrdličky." Zabrblá uraženě Tom, naštvaný, že jednou u něčeho nebude. Bill na jeho poznámku okamžitě reaguje pořádným kopancem. Jenže, zkuste si někoho kopnout, když si nevidíte na nohy, takže nevíte, kam míříte. Billovu odplatu tudíž schytal nějakou hloupou náhodou můj kotník. ,,Jaúúú!" zavil čísi hlas na celou jídelnu. Ten hlas byl samozřejmě můj, protože Bill by mohl klidně kopat za národní tým. ,,Ha už se perou!."zašeptal Tom tak tiše, že ho slyšela půlka hotelu a ,,nenápadně" po nás pošilhával. ,,Promiň já nechtěl." koktal Bill poplašeně a kdyby tu nebyl tak omezený prostor nejspíš by se mi vrhnul nožičku i pofoukat. ,,Víš já se tě chtěl zeptat…" začal konečně.

Am TH-Loft mit Blick auf Tom´s Auto + Byt Toma a Billa v Hamburku !

21. dubna 2008 v 17:46 | Petra xD |  * Tokio Hotel
určitě se podívejte na tuto stánku ptž tam je video toho Tomova auta (kdo by řekl že je to tak veký xD) a pak fans za plotem :D
Westend Village ist
- znovu sem dávám fotku domu kde mají Tom a Bill byt (Hamburk)
A co jsem zjistila?
Podle realitní kanceláře je Westend Village in
Za jeden m čtvereční se platí 12 Euro
Dům byl postaven v roce 1904
Podlaha: Parkety
Doba cesty na hl. nádraží: 8 min.
Doba cesty na letiště : 20 min.
kopírujte pouze se zdrojem tokiohotel-de-cz.blog.cz !!!