Květen 2008

Odjíždímééé :D

29. května 2008 v 13:35 | Petra :D |  * about me
Bohužel odedneška mám zpomalenej net-takže do konce května nic nepřidám(ani nepřednastavím ptž jdeme s Jančou do New Yourkeru) a jedeme dál -odjíždíme s Jančou (bývalou spolu webmiss :D :D) na cyklisťák někam do Doks- do nějakýho Lesního Hotelu :D - vůbec se tam netěšim :/ těšim se pouze na ty lidičky, ale na ježdění atd. néééé :/
Jinak dnes jsme měly zkoušky z ošetřovatelství - vytáhla jsme si č. 21 - drény,drenáže + polohování .Ty drény byly strašn- členové poroty byly naše třídní (máme 2 třídní učitelky-Kramářová a Vekrbauerová-a obě nás očí ošetřovatelství ) .
No jinak ta uč. která mě učí na ošetřovatelství ( ta druhá ) mi strašně moc radoila zacož jsem jí vdečná ..Budu se ve třetáku snažit jí neudělat ostudu a ..Je to prostě super ženská :)Zato Kramářová mi neporadila ani slůvko což mě trochu zamrzelo :( ..Po vykonání ústní a písemné zkoušky jsem odešla ( z celý třídy jsem byla poslední) - já vylezla hned jsem brečela ptž jsem z toho neměla dobrej pocit ..... Pak nás zavolaly a řikaly nám známky a já dostala 1 !!!!!!!
OMG .. brečela jsem ještě víc ..ale zato štěstím !
TAk se mějte hezky ..Celý ten týden to vydržte a těšte se na mé zážitky a hlášky z cyklistáku ...Péťa

Avatars TH by Deliiii

29. května 2008 v 8:06 | Petra :D |  * Tokio Hotel

LaFee&M.Pokora

29. května 2008 v 7:49 | Petra :D |  * LaFee
Coool :P


zpěv ožralého Tomiho

28. května 2008 v 18:36 | Wlastí.. |  * Tom Kaulitz
ha ha ha x)x)x) no jako nic nejde vidět,ale slyšet Toma zaručeně jde,jen si to pořádně zesilte x)x)x)x)x)x)x)x)

další cigára

28. května 2008 v 18:33 | Wlastí.. |  * Bill Kaulitz
hihi ještě jaký vyřechtaný!!x( že ti tu cigaretu zaraz do prdele!!!x)x)

Comet 2008 #16

28. května 2008 v 18:31 | Wlastí.. |  * Tokio Hotel

Screaming Bill

28. května 2008 v 18:29 | Wlastí.. |  * Bill Kaulitz

img228/7432/28700072sl3.jpg

ohhh to je super fotka!!Bill nazlobený lvíček x)39. místo pro Tokio Hotel!

28. května 2008 v 18:26 | Wlastí.. |  * Tokio Hotel
V Hollywoodu!
Poslední dny byli v Los Angeles opravdu vesel. Měl jsem návštěvu z mé staré Německé vlasti: Tokio Hotel projížděli skrz mé město. Ale zcela upřímně: Nevěděl bych o tom, kdyby můj mobil nezačal vybrovat. Hrozný telefonát z Německa: ,,Šiléné co od vás přijelo. Bláznivé - Tokio Hotel dobvají Ameriku. Co jsem jiného mohl říct: Mmhhh. Dobýt? Zaručený úspěch v Americe jsou billboard charts. A takhle si stojí Tokio Hotel první týden...ano, 39. místo! Prodaných alb: 16.000. V zemi z 300 milion obyvateli je již obávaný uspěch. Cíl, který byl z okolí managementu a gramofirmy slyšet jsou miliony prodaných CD. Tady je to kousek po kousku. Pro kapelu dělá problám se posadit na zadek. Ale americký sen - ten se může rychle stát noční můrou. Koncert pro 40.000 lidí v New Yorku - to mi přijde zcela rychlé pro náměstí v New York City.
V New Jersey na parkovišti. Tady přišlo snad 4000 lidí, jedící Hot Dogy,jezdit na kolotočích a podívat se na kapely.Jedna z nich je i Tokio Hotel. Poté jsou Bill, Tom, Georg a Gustav v pozdní noční show s našlápnutým večerem. Taky dobré! A pak mají ohlášený koncert v Avalonu v Los Angeles. Vejde se sem 1.500 lidí, z toho přišlo pouhých 900. Přece jen něco. Amerika dobyta, to se Tokio Hotel povedlo v těchto těžkch dnech. Konkurence je obrovská. Miley Cyrus, Jonas Brothers, hvězdy z ,,High School Musical". To jsou umělci, kteří vyprodali koncerty s 20.000 místy během deseti minut. Za tím jsou Tokio Hotel bohužel pozadu.
Nechci kluky tady nijak otrávit, je to přece jen třída, že německá kapela se odvažuje prorazit v Americe. Naposledy se toto podařilo Neně, která je znova zpátky. Její song "99 Luftballons" dnes hráli v rádiu. Ale od Billa a spol je to taky hodně odvážný manévr. Amerika je největší hudební obchod světa. Tady hrají nejúžasnější umělci na velkolepých místech. Přicházejí a zase odcházejí. Skoro nepozorovaně. A pak že Los Angeles není Magdeburg. Narozdíl tady pošta odchází denně.
Hey, ale co mi s tím. O úspěch by se mělo boijovat doma, fanoušci by měli být na prvním místě a nezapomínat na ně. Amerika je úžasná. Tady jako hvězda můžeš vydělat víc peněz než někde jinde. Ale i Tokio Hotel si musí uvědomit a mít zkušenosti s tím jak je někdy cesta na vrchol úspěchu někdy těžká.
Snad to bude někdy celé v pořádku. Jedno je jasné. Tokio Hotel nejsou Miley Cyrus, to ještě ne.
Tokio Hotel mají doma úžasné fanoušky, kteří čekají. Při koncertech v jsou fanoušci v Německu stejní jako mají v Americe. Mnoho štěstí kluci.


Tom & Georg a balonky :D (Comet 08)

27. května 2008 v 20:12 | Petra :D |  * Tokio Hotel

VIDEO

zd. na obrázku ;-)


Vykouří si Tokio-Bill svůj hlas?

25. května 2008 v 19:33 | Petra :P |  * Bill Kaulitz
____________________________________________________
Jeho vážná operace hlasivek není ani dva měsíce stará, ale Tokio Hotel zpěvák Bill Kaulitz (18) se něco nenaučil. Teď byl chycen s cigaretou v puse! Vykouří si zpěvák svůj hlas?
Na Comet předávání v pátek, Magdeburgská kapela obdržela čtyři ceny, slavili až do brzkého rána. Pití a taky kouření...
BILD se zeptal Billa včera odpoledne, jestli ví, že kouřením ohrožuje svoji hudební kariéru?
Bill Kaulitz odpověděl: "Léčení mých hlasivek je naprosto hotové, ale kouřím velmi občas. Opravdu se starám o svůj hlas, ale po celém to týdnu plném stresu, jsem si včera na tom skvělém večeru jedno dal."
Postoj, který doktoři označují jako riskantní a nezodpovědný. Profesor Ralph Mösges, ENT-doktor z Uni-Kliniki v Kolíně, řekl do BamS: "Po operaci reagují hlasivky velmi jemně na impulzy, trvá to několik týdnů. Hlavně když hlasivky byly zničeny jako tomu bylo u Billa."
První z věcí co mě napadly po Billovo OP byla jestly bude dál kouřit..Hmm a kouří :D
ale tak dám příklad : Igor Timko z No NAme také kouřil a musel přestat ptž mu to nedělalo dobře na hlasivky - nemohl vyzpívat žádnou vejšku ..

Hvězdy na předávání Comet

25. května 2008 v 19:31 | Petra :P |  * Tokio Hotel
___________________________________________________________
OBERHAUSEN - Bill Kaulitz musí být šťastná osoba. Tisíce teenagerů by milovalo být mi nablízku. Být blízko Billu Kaulitzovi znamení opravdu jenom jedno: naprosté štěstí. A jen jediná chvíle stačí na důkaz toho všeho. A ta chvíle byla v pátek v Oberhausenu předtím než vyšli na Comet Music Awards.
Stovky fanoušků Kaulitze čekalo u bariér. Kvůli jednomu členovi Tokio Hotel. Někteří hodiny a jiní dny. "Jsme tu od středy," Kathrin a Lauren říkají jiným dívkám. Dívky z Dortmundu to zvládli. Před nimi leží na druhé straně zábran červený koberec. Za nimi se tlačí dalších pět řad fanoušků. "Sotva jsem spala. Kvůli vzrušení a chladu." říká Kathrin. Noc strávili ve spacácích před halou, než byli poslány pryč. "Tak to být muselo", jsou s tím smířeny. Proč? "Protože takhle to chodí.
Kromě černých limuzín se ale objevuje ambulance. Silní muži vytahují slabá těla. Nakonec: Všechno se ještě více zhorší, když se objeví auto Tokio Hotel. Nehorázný křik. Strkání je přímo šílené. Mezi křiky radosti jsou i křiky bolesti. Bill a Tom Kaulitzovi a jejich přátelé z kapely jsou zaneprázdněni dáváním autogramů. ( OMG ..ale tohle je vždycky..nikdy tohle nechci zažít - strkání,bolest,táhání ven..ale na koncert TH chci!)
Billova stříbrná košile na slunci září, jeho vlasy jsou rovné. To bude něco, o čem se mezi fanoušky bude mluvit ještě několik příštích týdnů. Tváře dívek sledují jejich idoly. Bill Kaulitz musí být šťastný, že je Bill Kaulitz. Jednoduše stojí na správné straně zábran.

Tokio Hotel s ochrankou na záchodě

25. května 2008 v 19:29 | Petra :D |  * Tokio Hotel
______________________________________________________
Tokio Hotel s ochrankou na záchodě
Byli vítězi VIVA-Comet-večera; vyšli celkem se čtyřmi cenami z hudebního předávání.
Je jasný, že Tokio Hotel kluci opravdu slavili na Aftershow párty. Do šesti hodin ráno slavili svůj mega triumf! "Jsem tak rád, že můžu konečně s někým mluvit německy," řekl Bill Kaulitz (18), "Naše angličtina je neuvěřitelně špatná."
Bill a jeho bratr Tom (18) a další členové kapely Georg (21) a Gustav (19) přerušili svoje turné v USA a Kanadě. Za mořem se snažili mluvit se svojí školní angličtinou, "Ale nebylo to tak fantastické."
Ještě víc fantastické bylo, že čtyři bodyguardi museli dát vyklidit záchody pro Kaulitz bratry, aby tam nebyl nikdo jiný a zablokovali dveře svými velkými rameny.
I Superstar Mark Medlock (29) a zpěvák Jimi Blue Ochsenknecht (16) museli s čůráním počkat.
Ovšem smůla pro Billa: Na párty ztratil svůj diamantový prsten! - ty voe já bych se tam plazila abych ho našla..ikdyž Bill si jiích může koupit 100 .. proč by ho hledal že :/

Nova - křest Billa a Toma!

25. května 2008 v 10:11 | Petra :D |  * Tokio Hotel
Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz
uáá mam takovou radost :D konečně mluvily o TH :D juchůů

Bushido s transparentem Tokio Hotel

25. května 2008 v 10:06 | Petra xD |  * Bushido
img162/4711/001122wn2.png
Bud si před Comet něco dal ..nějakou marijánku nebo na nich solidně ujíždí :D

Videoklip "Shut Up"

25. května 2008 v 9:58 | Petra :D |  * LaFee
Přeložila Iwush pro http://lovely-lafee.blog.cz
Kopírujte prosím pouze se zdrojem!
První velká láska je pryč! LaFee (17) byla obelhána a odstrčena.To je noční můra každé dívky - ale přece bojuje dál! Její probrečené dny v pokoji jsou uzavřené,ukázala se její odvaha a její síla.
Zelené oči LaFee jiskří,její hříva se kudrnatí.Žádné otázky: LaFee je zase zpět.V její ruce drží woodoo panenku,ve které je zabodnutá špička jehly.Pichá do ní!Tahle scéna mluví za své.Zcela beze slov se tomu dá porozumět! "Jsem nebezpečná…! Brečet? Bezemě mě!". LaFee říká :"Ta správná strana v mém životě je vždy strana zpěvačky" Po její zkušenosti ve které byla brutáně podvedena jejím ex-přítelem Mattem ( jak informovalo Bravo). Má pro něj ted veliké zabalené překvapení. Tenhle obrázek s panekou je z jejího nového videoklipu "Shut Up" (Od 23.5 budete moct si ho stáhnout na internetu) "Tenhle song je vlastně anglická verze písně Heul Doch" Nádhera! LaFee zpívá anglicky! "Vůbec jsem jednoduše neměla chut' na něco nového.27 června vyjde celé moje anglické album - jmenuje se Shut Up.Obsahuje pár songů z mého staršího alba." LaFee chce ale se svým albem jít i dál "Ve Francii už znají mé německé songy,ale chci dobýt s mojí muzikou také Španělsko a nebo Itálii. K tomu je rozhodně angličtina lepší".A ktomu aby prorazila musí natočit i video. A To je další překvapení,videoklip k "Shut Up",ve kterém znovu harje Raúl Richter (21) - se kterým hrála i v Heul Doch a v GZSZ. Jako LaFeeina láska." V klipu půjde o to ,že je můj přítel ,jako Raúl s ostatníma flirtoval a potom se dostane ven." Vypráví LaFee."Souhlasí s tím i část videa,ve kterém držím woodoo panenku a vždy když do ní píchnu ,spadne Raúl k zemi"šklebí se LaFee.Oh chudák Raúl! "Ach blbost… přežil to"směje se zpěvačka."Celou dobu si hrozně rozumíme a skoro na celý song tancujeme" práská na sebe LaFee.. jde snad o něco víc? "Neee! Jsme přece jenom přátelé" Takže LaFee se ted musí koncentrovat na její světovou kariéru.