Červen 2008Mitternacht photoshoot

29. června 2008 v 14:30 | Petra :D |  * LaFee

CD Shut Up - download!

29. června 2008 v 14:28 | Petra :D |  * LaFee
Musíte to pak po stažení rozbalit,pokud budete chtít písničku po písničce tak mi napište na icq 339-782-029 a já vám to CD pošlu.
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!COPY WITH SOURCE!
EDIT:
Prosím vážně kopírujte se zdrojem.Písničky NEposílám přes email
vše co je zde nepatří blogu tokiohotel-de-cz.blog.cz - zd: http://lovely-lafee.blog.cz/

Svět je velký, ale ne dost kap.14

28. června 2008 v 18:30 | Petra :D |  * FF
,,Proč si tu připadám jako bezdomovec." Sykne směrem ke mně Monča a nervózně se tahá za pramínek vlasů. Aby jste rozuměli Tom si usmyslel, že musíme na předávání cen s nimi, ale už se nějak nezmínil, že je to tak trošku snobská akce. A tak jsme všechny naklusaly do velikého divadla, plného lidí ve společenských šatech a kvádrech, oblečené jako na koncert a připravené na to, že se budeme mačkat pod pódiem s hromadou dalších lidí. A tak tu teď už hodiny stojíme vyjeveně v koutku jako zvířátka n výstavě a kluci z kapely si nás vůbec nevšimají. Vlastně ani nevíme, kde jsou.
Strnule přikývnu a snažím se nevnímat přísné pohledy dámy v upnutých zelených šatech. ,,Ale tak zase jednu výhodu to má. Alespoň všichni ví,, ke komu patříme." ukážu na Toma, který se v jeho mega oblečení proplétá mezi lidmi a klestí cestu Maky, která cupitá za ním v mini kraťáskách a něco mu šeptem vykládá. Tom se jen přihlouple culí a míří přímo k nám.
,,Vypadáte jako opuštěná štěňata." prohlásí, když se k nám konečně dostane a tváří se jako Santa. ,,My si tu totiž připadáme tak trošku jako idioti." zabručí Monča a já se přidám. ,,Příště raději upřesni, na jakou akci nás to táhneš jo?" Tom se jen zubí a ani nestihne odpovědět, když se k nám přitočí holka připomínající panenku od Matela navlečená do upnutých růžových šatiček a pověsí se Tomovi kolem ramen. ,,Ahoj Tomí," zavrní a pocuchá mu dredy a se slovy: ,,Dlouho jsme se neviděli zlato, že ne?" ho táhne pryč. Paní v zeleném přísně přimhouří oči, ale není sama. Monče se v očích mihne podezřívavý pohled a celá se napřímí. ,,No tohle!" zafuní vztekle ,,co si myslí koza jedna růžová!" Maky už jí chce připomenout, že ona má na sebe taky růžové tričko, ale naštěstí jí zarazím dřív, než otevře pusu. Hádky je poslední, co tady potřebuji.
,,A kde je vlastně Bill?" pokusím se odvést pozornost jinam.
,,No ten je s nějakou Kendrou, prý je to návrhářka. Klábosí spolu už asi půl hodiny a nevypadá to, že by jim něco chybělo." vysvětlí Maky. ,,Aha,…ehm takže nás sem odvedli a teď nás tu nechali?" zvýším hlas tak, že skoro křičím i já a zelená paní zkřivý ústa a zasyčí :,,Psssst! Naštvaně se po ní ohlédnu. ,,Tak najdem Gustu a Georga ne?" navrhne Maky nervózně. ,,A ani nemusíme hledat dlouho." zabručím a ukážu ke stolku s ruletou. Paní v zeleném mi okamžitě naznačí, že ukazovat není slušné. A to už je pro mě poslední kampka. ,,Holky kdyby mě někdo ,,náhodou hledal" tak sem šla do hotelu balit a pak na vlak do Prahy." naposledy se zamračím na zelenou chodící encyklopedii slušného chování a s překvapenými pohledy svých kamarádek mizím venku tak rychle, že mi ani vrátný nestihne popřát hezký večer.

Svět je velký, ale ne dost kap.13

28. června 2008 v 17:29 | Petra :D |  * FF
Na Berlín se už začala snášet tma, když jsme vjeli do jeho rušných ulic. Tom se mi stále snaží vyhýbat, což se mu vzhledem k omezenému prostoru nedaří, a tak se alespoň pokaždé, když se k němu přiblížím, snaží opět neúspěšně splynout s okolím.
,,Jste si jistí, že vám nebudeme překážet?" ujišťuje se každou chvíli Monča a pokukuje po Gustavovi.,,Vážně ne." Zabručí netrpělivě Gusta, protože na tuhle otázku se ho ptá už posté. ,,No, já s raději ptám," hupsne Monča na sedačku, ale okamžitě uskočí pryč, protože dopadla přímo na Toma, který se snažil přesvědčit své okolí, že je neviditelný a je vlastně součástí pohodlného opěradla.
,,Ale nemusíš se ptát pořád dokola." Vysvětlí Bill a i se svými věcmi se snaží protáhnout k východu. ,,A mimochodem už jsme na místě," otočí se ještě na nás.
Jenže jakmile Bill otevře dveře tourbusu vykulí oči a zase rychle zacouvá zpátky doprovázen několika letícími plyšáky a nadšeným křikem. ,,Tak tudy to asi nepůjde." Otočí se na nás a hlavou ukáže k oknu. Všichni se přitiskneme na tmavá skla a naskytne se nám jedinečný pohled na velký dav ječících fanynek, mezi nimiž pobíhá ochranka, která si v tak malé počtu a tudíž nerovnoměrném rozložení sil asi tak 5: 300 neví moc rady. ,, Teda já ven radši nejdu," oznámí nám Monča, ,,nechci skončit na kaši." Gustav přikývne na souhlas, pak uličkou odpochoduje k řidiči a začne s ním cosi řešit, po chvíli se dá tourbus znovu do pohybu, objede velkou budovu hotelu a vjede do podzemních garáží.
,,Tak tohle už je o 100% lepší." ušklíbnu se na ostatní a ozvěna v potemnělé garáži mu mou větu vrátí zpět. ,,No to bych řekl" usměje se Georg, ,,vy teď jděte nahoru a dejte si věci do pokojů mi zatím dáme venku pár autogramů ok?" dřív než stačíme jakkoliv zareagovat vytáhnou kluci z kapes černé lihovky a s výrazem agentů a v doprovodu ochranky vyjdou ven vstříc malé autogramiádě.
,,Nechápu,, kde jsem vzala tolik věcí, když jsem byla nakupovat jen jednou," funí Monča, zatímco táhne svoje zavazadlo k recepci. Mladý pihatý nosič jí jen škodolibě pozoruje skrytý za obludnou palmou v rohu haly. Recepční si nás měří přísným pohledem přes zlaté obroučky brýlí a neskrývá nechuť k tomu, že jí štěbetání puberťaček není v tomto hotelu vůbec pochuti. ,,Budete si přát?" zeptá s povýšeným tónem když se dostaneme až k ní. ,,Ehm Dobrý den," odpovím nejistě a věnuji jí nesmělí usměv na který mi odpoví ledovým pohledem, ,,měly bychom tu mít zamluvené pokoje." ,,Ano a na jaké jméno?" nakloní se k nám tak blízko, že všechny ustoupíme krok zpět. ,,No totiž…" bezradně se otočím na holky. ,,Ano?" vyčkává recepční a baví se našimi rozpaky…
,,To jste ještě tady?" ozve se za námi najednou Gustavův hlas a za níms objeví i zbytek kapely. Všichni mají plné ruce dárků a dopisů a tváří s nanejvýš spokojeně. Recepční najednou ožije a může se přetrhnout, aby se jim nějak zavděčila: ,,Tady jsou klíče od vašich apartmá pánové. Zavazadla okamžitě odneseme. Sebastiáne, pánové potřebují odnést věci! Veškeré vybavení je vám plně k dispozici, kdyby jste cokoliv potřebovali, stačí říct hotelové službě…." Nejspíš by brebentila ještě dlouho, kdyby jí Bill neskočil rázně do řeči. ,,Děkujeme ale ještě klíče od pokojů našeho doprovodu ukáže na nás a recepční málem vypadnou oči z důlků. ,,Ano jistě tady jsou všechno je na stejném patře." V tu chvíli přiběhne i nosič a vytrhne nám naše tašky: ,,Dámy dovolí?" Páni to je najednou ochoty koukneme se na sebe překvapeně zatímco následujeme naše hostitele k výtahu…

Sarah se omlouvá fans TH (MTV Newsroom)

27. června 2008 v 20:27 | Petra :D |  * Tokio Hotel
Tahle ženská o TH na stránce MTV vždycky píše hnusně, ale teď se omluvila.
Doufám, že takových lidí bude víc xD ( .. až budou jednou TH legendy :D:D)
zd: http://terusky-tokiohotel.blog.cz/


Rock in Rio Madrid (28.06.2008) - informace!

27. června 2008 v 19:20 | Petra :D |  * Tokio Hotel
Nějaké super infošky, které byly i u Rock in Rio Lisabon, tenkrokrát je to Madrid!
Televize: TVE2 (Television Española 2)
Rádio: http://www.cadena100.es/noticias_musicales.php?id=44177 (klikněte na tu plochu s mikrofonem a nápisem Escuchanos)
Tokio Hotel vystupují od 22:30 do 00:15
zd: http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz/

Fanoušci Tokio Hotel kempují u dveří Atlantic (znova)

27. června 2008 v 19:17 | Petra :D |  * Tokio Hotel
_________________________________________________________
Kolem 100 fanoušků německé kapely spí před dveřmi haly a čekají na open-air v Lisabonu od minulé neděle.
Jsou to tři měsíce od koncertu, který se nestal, fenomén ho dělá znova: kolem sto fanoušků Tokio Hotel kempuje již před dveřmi Atlantic Pavilionu, aby mohli mít místa v předních řadách na koncertě, který je v neděli.
Podle dnešních ranních novin Metro, mnoho fanoušků je na místě již od minulé neděle, tráví čas povídám a posloucháním muziky. Tokio Hotel je samozřejmě kapela, která sdružuje hodně teenagerů v muzice.
Tokio Hotel měli svůj debut v Portugalsku 1.června na koncertě Rock in Rio Lisabon a teď se vrací s nápravou koncertu, který měl být v březnu.
Tenkrát zpěvák Bill Kaulitz měl hlasové problémy a musel jít na operaci hlasivek. I přes tohle všechno se již teď čeká na koncert, který se uskuteční v neděli, 29.června od půl osmé večer.

LaFee:“Dělám si řidičský průkaz!“

27. června 2008 v 19:14 | Petra xD |  * LaFee
Přeložila Iwush pro http://lovely-lafee.blog.cz
Kopírujte prosím pouze se zdrojem!!
Už nikdy jako spolujezdec! Ted' už LaFee sedí samotná za volantem!!
Které papíry ještě musí mít,aby mohla dostatečně sama řídit?
Technický průkaz,řidičský průkaz nebo technický průkaz vozidla? Nebo všechny tři?S těmito všemy otázkamy se ted' setkává zpěvačka LaFee (17).Zpěvačka právě ted'totiž dělá řidičský průkaz a je z toho totálně nadšená.
,,Vychutnávám si každou jednotlivou jízdu.Můj učitel mě také chválil a myslí si ,že umím velmi dobře jezdit."vypráví zpěvačka se smíchem. ,,V praxi je taky docela dost zábava,když do mě tluče všechnu teorii.!Ale to k tomu také patří.Proto využívám každou minutu a vezmu si moji učenskou knihu a učím se."vykládá 17-tiletá.Kdy ale bude dělat zkoušky ještě sama přesně neví.,,Chci se vyzvednout řidičský průkaz každopádně přesně na mé 18-té narozeniny v prosinci!".A k tomuhle si ještě ze všeho nejvíc přeje. ,,Chci Hummera strašně moc se mi líbí" šklebí se,,Moje aboslutně vysněné auto."

Tokio Hotel rocku po celé Evropě!

27. června 2008 v 19:12 | Petra xD |  * Tokio Hotel
Od poslední neděle se Tokio Hotel určitě stali asi nejúspěšnější německou kapelou v této době. Na jejich vystoupení v Paříži v PDP - stadionu oslavují Bill Kaulitz a spol asi 30 000 návštěvníku, kteří shlédli tento koncert. Po své návštěvě v USA minulý měsíc, Tokio Hotel rockují po po Evropě, protože Paříž byla teprve začátek.
30 000 křičících fanoušků přivítalo Tokio Hotel v neděli večer na podiu bývalé World Cup Stadium z roku 1998. Bill Kaulitz nabízel mnoho francouzským fanynkám. "Bill Ich liebe dich" (Bill Miluji tě ... s francouzský přízvukem), tyto věty křičeli roztomilé francouzké fanynky s francouzským přízvukem v němčině.
Kromě velkého úspěchu Tokio Hotel, koncert byl také velký akt k mezinárodnímu porozumění. Protože Bill, Tom, Gustav a Georg chtěli prosvést všechny své písničky v angličtině. Ale předem francouzští fanoušci posílaly tisíce dopisů do nahrávací společnosti a médií, a říkáli, že chcou kluky slyšet v jejich mateřském jazyce.
Tento fenomén není novinkou. Na své první americké-Tour na začátku května, mnoho amerických fanoušků si přálo slyšet písničky TH v jejich původním znění, jak úžasné. Navíc mnoho milovnic TH se učí německy, aby byli schopni pochopit texty a zpívat spolu s nimi. Také včera mnoho fanoušků zpívalo spolu s nimi na 90-minutovém vystoupení.
"Když takový celý stadion zpívá spolu se vámi vaše písničky, určitě vám přejede mráz po zádech.", vysvětlil Bill. Dne 6. července, to je druhá zastavka na turné v Římě, kde budou Tokio Hotel rockovat.

Double PicTs (part 2)

27. června 2008 v 19:09 | Petra :D |  * about me

Svět je velký, ale ne dost kap.12

27. června 2008 v 18:47 | Petra xD |  * FF
,Tak to jsem ještě neviděl." ,,No tak to já jo, ale stejně je to docela zajímavý, že jo? slyším něčí hlasy. ,,Ale proč brácha no proč, proč ne já?" kňučí další. Pomalu otevřu jedno očko, jen tak nenápadně, aby si mě nevšimli a vidím…Pruhy? Všude kam tím jedním okem dohlédnu všude jen modro-bílé pruhy a něco mě šimrá na břiše.Tak fajn otevřu obě oči a zašilhám na pruhy před sebou ze kterých se nakonec vyklube Georgův noční úbor. Nad mojí půjčenou postelí se sklání Tom, Gustav a Georg a zaujatě si mě prohlíží, i když kdyby se raději podívali do zrcadla zjistili by, že na ně je pohled daleko zajímavější. Tomovi se nějakým způsobem podařilo přeležet si dredy takže vypadá jako by měl na hlavě obrovskou anténu, zatímco na tváři má otlačený polštář. Gustav nejspíš podle toho výrazu v maličkých klížících se očích ještě napůl spí a Georg…no to je kapitola sama o sobě.
Když si všimnou, že jsme je nachytala při činu jen překvapeně ucuknou dál kdybych se po nich náhodou ohnala. ,,No co, co, to jste ještě nikdy neviděli nikoho spát?" zívnu. Kluci se po sobě podívají a nakonec spustí Tom: ,,No sorry, ale je fakt úkaz vidět bráchu s někým v jedné posteli, když teda nepočítám méďu Šišmu." ,,Prosím?" vykulím na něj oči, jenže v tu chvíli ucítím, jak se někdo vedle mě na posteli zamele. Otočím hlavu a zůstanu zírat na Billa, který jakoby se nechumelilo, spinká stočený do klubíčka a s hlavou položenou na mém břiše a se spokojeným výrazem objímá jednou rukou hnědého medvěda. ,,Bille?" houknu, jenže ten se jen zavrtí, vzdychne a přitáhne si méďu blíž.
,,Ehm nechtěli byste mi náhodou pomoct?" zavrčím na Toma, když vidím, jakou z nás mají legraci. ,,Když vy vypadáte tak roztomiloučce." rozplývá se naoko Tom. ,,No jo strašně roztomile!" mrsknu po něm polštář.
,,Huááá" zívne Bill a protáhne se takže mě zákonitě praští do nosu. ,,No tak ti dík." zahuhňám. ,Není zač." zazubí se Bill a posadí se. ,,To už je ráno?" ,,Kdyby ráno! Odpoledne!" skopnu ho z postele. Už tu sedm hodin sedím a čučím do blba, abych tě nevzbudila!" ,,Ou, promiň kdybych věděl,že se takhle obětuješ vzbudil bych se dřív." sbírá se Bill ze podlahy.
,,Nat, Nat to musíš vidět," přilítne najednou Monča táhne mě k okýnku ,,podívej se a řekni mi, co vidíš?" ,,Ehm domy, stromy, Magdeburský dóm, auta…cóóó?!?!" s vražedným výrazem se otočím k Tomovi, který nervózně přešlapuje a čeká, že přijde hromada nadávek. ,,Tomíčku?" zavrním nebezpečně a Tom se celý nahrbí ,,můžeš mi vysvětlit copak dělá Magdeburský dóm v Plzni, ve která by jsme asi právě měli být?" ,,Nóóó…" ,,Víš co? Nech mě hádat. Že on dostal nožičky a vydal se na výlet?" ,,Páni, ty jsi chytrá! Jak jsi to uhodla?" podlejzá mi Tom, až to hezký není.. ,,Tomáku!" zaječím nečekaně a rozběhnu se k němu, on ale na nic nečeká a třetí kosmickou rychlostí vyrazí na opačnou stranu, zatímco svolává zbytek kapely na pomoc. Až nakonec zaženu uříceného Toma do kouta: ,,Tak poslouchám." Pomalu se k němu přibližuji a on se snaží vmáčknout do stěny. ,,No víte to je nepředvídatelná situace." Ozve se zamnou Gustav s nevinným úsměvem. ,, V noci volal David, že musíme nutně přijet do Berlína na předání nějaké ceny, takže jsme museli pozměnit naše plány." ,,A jak my se teď máme dostat domů?" rozhodí rukama Maky. ,,Všechno je zařízený," machruje Tom a snaží se mě nenápadně obejít, ,,pojedete jednoduše s námi a my vás pak odvezeme." ,,Pane bože zač?" sesypu se na židli a sepnu ruce. ,,Jůůůů ona je věřící?" ozve se Tom…

Svět je velký, ale ne dost kap.11

27. června 2008 v 18:46 | Petra xD |  * FF
,,Tak dětičky do hajan." Splácne ruce Georg a hned nám jde příkladem. Popadne kartáček, pastu na zuby a nějaký modro bílí balíček hadrů. Za chvíli už vypochoduje z koupelny vymydlený jako miminko. ,,Že by se vykoupal v tom mini umyvadýlku? Zašeptá Monča. A na sobě má námořnické pyžamo s kotvou a velrybou. ,,Já s ním nechci spát zaúpí Bill a vystřídá ho v koupelně.,,Tomééé?" ozve se po chvíli ,,já si zapomněl věci na převlečení." ,,No a?" protáhne škodolibě Tom. ,,No dones mi sem něco." ,,Ale Billí snad by ses před holkama nestyděl."rozesměje se Tom a Bill naštvaně zabuší na dveře: ,,Tomáku koukej padat!" Nakonec se nad Billem slituje Gustav, i když je možné, že ho spíš štvalo, že Bill blokuje kromě koupelny i WC.
Po dalších dvou hodinách už všichni spokojeně a v klídku ležíme ve svých pelíškách. Řekla jsem v klídku? ,,Au ty debile musíš kolem sebe tak mlátit??" ozývá se z míst, kde spí Bill s Georgem a doprovází to hlasité klení. ,,Držte huby nebo tam na vás vlítnu" zavrčí ospale Tom. Ale hádka pokračuje dál. Teprve když začne vrčet i Gustav všechny hlasy utichnou a tourbusem se rozléhá jen příjemný hukot motoru.
Už skoro usínám, když postřehnu v uličce nějaký pohyb a matrace mojí postele se najednou prohne. ,,Naty spíš?" zafuní mi někdo do ucha. Ten někdo je Bill, napadne mě, že mě nejspíš chce přesvědčit, ať se s ním vyměním a tak předstírám, že už sem v říši snů. ,,Naty spíš?" Ozve se Bill znovu a zaklepe se mnou. Och takoví lidi vážně miluju. ,,No teď už ne." Zabručím na něj a otočím se k němu. ,,Co potřebuješ?" ,,Chtěl jsem s tebou mluvit." ,,A to nepočká do rána?" ,,Ne, pak zase nebude čas jako dneska." I když ho nevidím přísahala bych, že se ušklíbl. ,,No tak povídej." ,,Jo hned hele nemohl bych na chvíli k tobě?" vtírá se. Nejdřív chci odmítnout, ale ty jeho psí očka…no vždyť to znáte. ,,Tak teda polez no." Pustím ho pod peřinu. ,,Jééé." Zavrtá se Bill spokojeně. ,,To není jako u Georga." Začnu se dusit smíchy. ,,Tam je to takový nepohodlný tady má člověk místa." raduje se dál Bill. ,,Nechtěl si mi náhodou něco říct?" připomenu mu. ,,Jo no jo vlastně. Ale víš ty co? To počká do rána." zavrní Bill a zavře kukadla. ,, překvapeně na něj koukám. ,,Ale vždyť si říkal, že je to důležitý." vyhrknu. Bill otevře oči, ve kterých mu hrají pobavením jiskřičky. ,, No jo ale to jsem ještě nevěděl, jak je moje postel pohodlná." ,,Jak tvoje? To jí máš někde podepsanou?" pochopím konečně jeho fintu. Bill vyhrabe jednu ruku z pod přikrývky a ukáže na stěnu za postelí, kde i v té tmě jde jasně přečíst ozdobný nápis:Bill. V hlavě mi proběhne cosi o hloupých a sloupích a pak už rezignovaně položím hlavu na polštář a usnu.

Double PicTs

25. června 2008 v 19:20 | Petra ;D |  * about me

Svět je velký, ale ne dost kap.10

25. června 2008 v 19:19 | Petra :D |  * FF
Ruka se mi třese nervozitou, když se natahuji ke té Georgově. Zavřu oči a chňapnu po jedné zápalce…a spím sama. Šťastně se na zápalku zazubím a v duchu poděkuji štěstěně, že mě opět nestrčila někomu do postele. Kouknu kolem sebe na ostatní. Tom se tváří naštvaně, že spí sám.:D a Bill naopak zjistil, že bude mít na noc společnost a tou bude Georg. Kluci na sebe chvíli nakvašeně zírají a pak se oba rozběhnou ke svojí posteli. Za chvíli už je slyšet hádka o to, kdo bude spát na kraji. Bill svoje argumenty doprovází tak divokou gestikulací, že Georg jen tak tak stačí uhýbat, aby nepřišel za pomoci Billových špičatých nehtů o oko. Ostatní je škodolibě pozorují a tom s Gustavem je začnou parodovat, takže se za chvíli všichni svíjí na zemi smíchy. ,,Prostě tu spím já." Ukončí to nakonec Bill a odpochoduje pryč dřív, než Georg stačí odporovat.
,,Tak to bychom měli." Zasípá Monča a pokouší se vstát. ,,Co budeme dělat teď?" otočí se na Gustava a ignoruje Tomovi výmluvné pohyby, kterými chce naznačit, co by ho bavilo. ,,Tak si třeba něco pustíme?" ukáže Gustav na televizi a sotva stačí uskočit, když se k ní všichni rozběhneme, protože každý si chce vybrat na co se budeme koukat. ,,To tu nemáte nic bez Olsenek?" mračí se Maky na DVDčka. ,,Proč, ty je nerada?" vezme tu velikou hromadu do náruče přitiskne je k sobě a prohlásí: ,,Vždyť jsou super." Maky vydá jakýsi neidentifikovatelný zvuk a hodí po Tomovi Sestry na Bahamách. ,,No co je?" doráží Tom. ,,Ale nííc." Odpoví mu Maky a hodí po něm další filmy. ,,To tu fakt není nic jiného?" otočí se na Gustava. ,, No tak ještě by mohl mít Tom něco pod postelí." Zaculí se Gusta. ,,Ale na to jste ještě malí holčičky." rozřehtá se a Tom nám zčervená. ,,On kecá." Prohlásí nepřesvědčivě.
,,Klid mládeži! Statečný Bill vás přichází zachránit." ozve se zezadu a uličkou si to kráčí Bill s hromadou DVD nacpaných v tašce. ,,Ukaž." vrhne se k němu Maky a za chvíli už strká do přehrávače nějaký film: ,,Tohle bude nejlepší to je klasika." Podívá se na mě podezřelým pohledem a zabere si nejlepší místo. Na obrazovce se objeví název filmu a mě je hned jasno. ,,Né Kruh ne." zaječím a pokouším se dostat, co nejdál od televize. Holky, které už mě znají z toho mají legraci zato Tokiáci netuší co se děje. ,,Co vyvádíš?" kulí na mě Tom nechápavě jedno oko, protože tím druhým už sleduje film. ,,Já tohle nesnáším! Cokoliv ale Kruh prostě ne!" ,,Ale snad by ses nebála. My tě budeme chránit." Zaculí se Gustav a ochraňovatelsky mě obejme. To se samozřejmě vůbec nelíbí Maky. ,,Já se taky bojím." vyhrkne a chytí se Gustava z druhé strany. ,,Vy jste všichni poseroutkové." zkonstatuje Tom nadřazeným hlasem a pyšný na svou odvahu se otočí k obrazovce.
,,Aáááááá." Celý tourbus nadskočí leknutím a po Tomovi není ani stopy. ,,Co to bylo?" ozve se zpod stolu rozklepaný hlásek. Všichni se nakloní, aby viděli na vyděšeného Toma.,který tam sedí na bobku a cucá si dred. ,,Kdo jí to udělal?" kulí na nás vyděšené čokoládové oči a připomíná malého vyděšeného klučinu, co se v obchodním domě ztratil rodičům ,,Ty si ten film ještě neviděl, že to nevíš?" diví se Monča, protože ona sama ho viděla už nejméně desetkrát. Tom zavrtí hlavou div jí neotočí kolem dokola. ,,Aha" zlomyslně se ušklíbnu ,,neboj Tomí teď už to nebude vůbec strašidelný." uklidňuju ho ,,jen pěkně polez ven." ,,Ne ne díky mě se to tady celekem líbí je to tady takový útulný." vymlouvá se Tom. ,,Ale, ale přece by ses nebál." Směje se mu Maky. ,,Já a bát se? Narovná se tom jako pravítko, ale břinkne se o stůl do hlavy. ,,Auu…já se nikdy ničeho nebojím." Naparuje se a už se nemotorně souká ven. ,,Tak už to můžete pustit." zavelí, když se mu podaří nacpat před nás. ,,No jak myslíš." usměje se Bill. ,,Néééé." Ozve se po pěti minutách a Tom je zase pryč….

Svět je velký, ale ne dost kap.9

25. června 2008 v 19:17 | Petra :D |  * FF
,,Smrtelně." Přikývne Tom a pokusí se nasadit vážný výraz, i když to spíš vypadá, jako když má střevní potíže. ,,No počkej, počkej. Vždyť vy přeci jedete domů ne?." všichni přikývnou. ,,Ale my potřebujeme úplně na druhou stranu." Rozhodí Monča rukama. ,,No taková malá zajížďka nás snad nezabije ne?" culí se Bill jako měsíček. ,,Malá?" protočí Maky oči v sloup. ,,Jen takových 400- 500 km viď?" šklebí se. ,,No jasně." Přikývne Gusta, zvedne se a se slovy: ,, Omluvte mě na chvilku." se vypaří. ,,Vy to fakt myslíte vážně?" zeptám se pochybovačně Billa, ale ten se jen usměje. ,,I kdyby stejnak pochybuju, že nás pustí." zamračí se Maky. ,,Tak s tím bych si starosti nedělal." hupsne Gustav zpátky na svojí židli. ,,už je to domluvený!" ,,To jako fakt?" ,,Jo tak si koukejte sehnat nějaký čistí oblečení ať nám tu naší čisťounkou klícku nezamažete, protože prasátka zásadně nevozíme." vztyčí Tom výhružně prst ale jiskření v jeho očích prozradí, že to nemyslí vážně…
,,Tak se nějak neorientuji v tom, co se to tady děje." Oznámí Monča, zatímco se přehrabujem v hromadách oblečení. ,,Tak se to nepokoušej zjistit, a prostě si to užívej." poradím jí a natáhnu se pro černé tričko s červeným potiskem, které my právě padlo (teda jako ne že mi do něj spadlo :D) do oka. Od snídaně se marně pokouším zjistit, co mi to chtěl Bill říct, ale vypadá to, že je nemožné si s ním v klidu promluvit. Při posledním pokusu se k nám přiřítil Tom, aby oznámil, že o postele se bude v tourbusu losovat. Sice jsem nepochopila proč, ale každopádně to opět zabránilo tomu, abych se dozvěděla, co má Bill na srdci.
,,Hlavně se chovejte slušně. Naty na tebe to platí dvojnásob." Poučuje nás učitelka, zatímco mi, co nejrychleji couváme směr přistavený a už nastartovaný tourbus, aby si to snad ještě nerozmyslela. Hned jak se za námi zacvaknou dveře, tourbus se rozjede, tentokrát bez jakéhokoliv drcnutí (nj prostě to není náš pojíznej vrak). Už jen zahlédneme učitelku, jak nám mává. Moment?! Ehm bílím šátkem? Jo aha, to bude kapesníček XD. ,,Tak běžte dál!" popostrkuje nás Tom někam do útrob t-busu (pozn. autora: T-bus = moje zkratka pro tourbus).
,,Takže, co tu budeme celou cestu dělat?" vysloví první otázku Monča a snaží ignorovat Tomův pohled do jejího výstřihu. Ale já jí varovala, že brát si tohle tričko není dobrý nápad, protože by mohlo mít na jisté členy neblahé vedlejší účinky. :D
,,No tak každopádně budeme jíst." Prohlásí Tom a natáhne se přes uličku pro popcorn.,,Pak budeme hlavně vegetit." hodí si nohy na stůl a pohodlně se opře. ,,Prase jedno!" zahuláká Bill a nohy mu shodí dolu, až to zaduní.,,No a pak taky budeme spát." promluví do třetice.,,Samozřejmě každý sám," upřesní, když po něm hodím podezřívavý pohled: ,,i když nám teda schází jedna postel." ,,Co tím chceš říct?" propálí ho pohledem Maky. ,,No někde se budou muset vejít dva." Vysouká ze sebe Gustav a pokradmu se podívá na mě a na Billa. ,,No co,co?" začnu tušit nějakou zradu. ,,No my myslely, když vy dav už v tom společným nocování máte praxi, tak že by…" ,,Tak na to hodně rychle zapomeňte!" zavrhnu okamžitě jejich plán a Bill se zatváří uraženě, že tak rezolutně odmítám s ním sdílet jednu postel. ,,Tak hold budeme losovat." Zkonstatuje Georg, vytáhne z kapsy balíček zápalek a dvou ulomí hlavičky. ,,Takže pravidla jsou jasný?" všichni přikývneme. ,,Takže tahejte!" nastaví nám Georg ruku….

Tohle mě dostává :´(

25. června 2008 v 16:21 | Petra :D |  * Tokio Hotel
Vím možná už jste ho viděly nebo tak nějak ..já ho taky viděla ..ale tohle je super video od super holčiny ..asi jí všichni znáte .. xGEHEIMNISx

Když čtete ty titulky dojde vám spousta věcí např. titulek - ukážeme všem , čeho jsou České fans schopné - zní to nádherně když víte , že se k TH dostáváme blíž -tím myslím spousta fan akcí (petice,srazy,knihy pro TH, dopisy,pomoc od rádia, uznání CZ fanclubu DE fanclubem ...)


PANIK IN ACTION! FESTIVALSOMMER

25. června 2008 v 14:37 | Petra :D |  * Nevada Tan (Panik)
12.06.2008 Duisburg, Respect
03.07.2008 Bochum, Bochum Total
09.07.2008 Erfurt, MegaRock Open Air
11.07.2008 Hamburg, Elbinsel Festival
23.08.2008 Hartenholm, 2. Rock op'n Dörp Open Air Flugplatz Hartenholm
24.08.2008 Salzgitter, FFN Kindertag
30.08.2008 Grafenau, Rockfestival Lichteneck
31.08.2008 Bonn, Museumsmeile (support von Nena)